BELIMO

Portal ciekawostek i porad – moje spojrzenie na otaczający świat

Lifestyle

Wędliny i kiełbasy bezmięsne dla każdego

Nasza firma to ambitna ekipa współpracowników, którzy postanowili robić pyszne i zdrowe wegetariańskie produkty z białka roślinnego. Przetwory i wędliny zawierają 100% naturalnych komponentów i są pozbawione szkodliwych substancji takich jak olej palmowy czy nienaturalne barwniki.

Oferta firmy to przetwory wege własnej produkcji, idealne do przekąsek, takie jak kiełbasy, wędliny i kabanosy. Nasze wegańskie kiełbasy zapewniają przydatne odżywcze składniki i są źródłem wielu cennych witamin i minerałów. Masa osób z konieczności decyduje się na rezygnację mięsa ponieważ nie mogą jeść mięsa z uwagi na różne problemy zdrowotne.

Ulubionym wyrobem w naszej ofercie, który zdobywa coraz większą popularność są kabanosy i wędliny wege. Według zdania naszych kupujących smakują o niebo lepiej niż ich sklepowe odpowiedniki zawierające mięso i tłuszcze pochodzenia zwierzęcego.

Na produkty Vege smak składają się w głównej mierze: białko pszenne, olej kokosowy i aromatyczne przyprawy z całego świata. Klientom polecamy do przyrządzenia kanapki ze steków vege oraz obiady z wege kiełbasą o smaku łagodnym.

Korzystna i zbilansowana dieta vege to wspaniała alternatywa dietetyczna, a także dbanie o swoje cenne zdrowie i dobro zwierząt. Żywienie vege to alternatywa, którą każdy może wybrać w dowolnym czasie, wystarczy tylko podjąć taką decyzję.

Wysoce ważny w naszych asortymentach jest fakt, że wygląd naszych przetworów, smak i woń są identyczne jak mięsne kabanosy. Co w przypadku przechodzenia na dietę wege nie stwarza problemu czy kłopotu z porzuceniem mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego.

W Internecie znajdziemy masę technicznych opinii, które pokazują, że jedzenie vege jest zdrowe i dobre dla środowiska. Znajdziemy także masę ciekawych przepisów i wiadomości o zasadach przyrządzania tego typu dań.