BELIMO

Portal ciekawostek i porad – moje spojrzenie na otaczający świat

Budowa i remontLifestylePodróże

Mieszkania deweloperskie w Karkonoszach

Jelenia Góra to znana miejscowość, która zlokalizowana jest w samym sercu Kotliny Jeleniogórskiej, nieopodal gór i Karkonoskiego Parku Narodowego. W Jeleniej Górze rozbudowuje się innowacyjne i kameralne osiedle, na którym powstaną nowe mieszkania. Duży i znany w regionie deweloper zaczął ogromną budowę w Kotlinie Jeleniogórskiej, pod piękną nazwą Osiedle Dębowe.

Ulokowanie nowego osiedla wabi i zachęca wielu inwestorów poszukujących nieruchomości. Mieszkania mają atrakcyjny widok na Jelenią Górę i okolice, co sprawia że są wyjątkowe i warte swojej ceny. Mieszkania z windą i tarasem, znajdują się na pięknym i kameralnym osiedlu, w samym centrum miasta.

Nowe mieszkania w Kotlinie Jeleniogórskiej tworzone są przez znanego dewelopera Amrobud. Osiedle dębowe to opłacalna inwestycja na na przyszłe lata. Interesująca lokalizacja, dostępność zabudowy turystycznej i nowoczesne rozwiązania, to atuty tej budowy.

Karkonosze to piękna lokalizacja, ponieważ znajduje się tu mnóstwo punktów turystycznych, takich jak: dworki, singletracki i termy. W teraźniejszych czasach zakup nowego lokalu mieszkalnego, jest bardziej opłacalny niż renowacja starej nieruchomości. Nowa inwestycja powstaje w pobliżu przedszkoli, marketów, przystanków autobusowych, ale jednocześnie w spokojnej części miasta.

W Jeleniej Górze jest kilka akademii, co sprawia, że jest popyt na lokale na wynajem. Kotlinę Jeleniogórską odwiedziło w ostatnich miesiącach setki turystów z zagranicy, którzy poszukują nocleg przez Booking. Atrakcje Jeleniej Góry to wybitny rynek, stare wieże, punkty widokowe i rozbudowane zaplecze restauracyjne.

Zalety budowy to winda w budynku, piwnice lokatorskie, taras w każdym lokalu, miejsca postojowe i atrakcyjna lokalizacja. Jelenia Góra to wyborne miejsce na górskie wycieczki, krajoznawczą jazdę rowerem i odpoczynek w termach.

Nowe mieszkania są częściej wybierane przez studentów, ponieważ są w dobrej lokalizacji, są nowoczesne i mają dużo atutów. Na nowe nieruchomości lżej dostać kredytowanie, dlatego tak łatwo się sprzedają.