BELIMO

Portal ciekawostek i porad – moje spojrzenie na otaczający świat

LifestyleUncategorized

Wesele Jelenia Góra

Wesele Jelenia Góra

Planujesz zorganizować wesele Jelenia Góra bądź inne równie ważne przyjęcie okolicznościowe? Chciałbyś aby wybrane miejsce było położone w pięknych okolicznościach? No i obiekt był gotów spełnić Twoje wszelkie oczekiwania? Dobrze trafiłeś! Nowa Prowincja to znakomity wybór, który pozwoli stworzyć wspaniałe wspomnienia ważnych dla Ciebie momentów.

Położona w Krainie Wygasłych Wulkanów pełnej urzekającej natury i baśniowych zakątków będzie wymarzonym miejscem. Z pewnością mile zaskoczy zaproszonych przez Ciebie gości. Postaramy się by każda z zaplanowanych przez Państwa uroczystości stała się czasem niezwykłym i godnym zapamiętania. Bez względu na rodzaj przyjęcia jakim są Państwo zainteresowani, z całą radością pomożemy w zaplanowaniu najdrobniejszych jego elementów.

Uroczystość weselna Jelenia Góra

Wesele Jelenia Góra, jubileusz, rocznica ślubu, przyjęcie komunijne, chrzciny, zjazd rodzinny, czy też każdy inny rodzaj przyjęcia…. Wszystkie one zorganizowane w Nowej Prowincji nabiorą wyjątkowego charakteru! 🙂 Nasz obiekt jest w posiadaniu kilku specjalnie przygotowanych miejsc, które tylko czekają byśmy w jednym z nich urządzili Twoje przyjęcie.

Wesele Jelenia Góra

Pięknie urządzona Sala weselna Jelenia Góra doskonale sprawdzi się w przypadku imprez z udziałem dużej ilości gości jak np. weselnych, urodzinowych, imprez firmowych czy bankietów. Oprócz tego dysponujemy również Salą Restauracyjną, a także niewielką Salą Kominkową. Obie będą idealnym rozwiązaniem gdy mamy do czynienia z kameralnym spotkaniem w gronie najbliższych. Do wyboru jest również możliwość organizacji swojego przyjęcia w części zewnętrznej obiektu, gdzie czeka wspaniale zagospodarowany ogród.

Magiczny ogród

Na jego terenie znajdziemy między innymi starannie wykonaną Chatę Grillową. Idealnie nadającą się do wyprawienia zarówno poprawin jak i każdej innej imprezy nieprzekraczającej określonej liczby gości. W części ogrodowej obiektu znajdziemy również odpowiednio wytyczone miejsce na rozpalenie ogniska. Mogą okazać się interesującą alternatywą np. dla zaplanowanego wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.

Całości tego nadzwyczajnego miejsca jakim jest Nowa Prowincja dopełnia nasza pyszna, regionalna kuchnia. Ludzie którzy wykonują swoją pracę z pełną pasją i oddaniem z całą pewnością zadbają o wspaniałą atmosferę w trakcie imprezy. Jeżeli marzy Ci się zorganizowanie przyjęcia zachowującego najwyższą jakość, odwiedź nas i dowiedz się więcej. Czekamy na Ciebie. 🙂

Gdzie dokładnie nasz znajdziesz?
Chrośnica 41 58-508 Jelenia Góra
wszystkie dodatkowe pytania prosimy kierować na adres recepcja@nowaprowincja.eu lub pod nr tel. +48 75 611 88 88