BELIMO

Portal ciekawostek i porad – moje spojrzenie na otaczający świat

LifestyleTechnologieUncategorized

Te maszyny do lodów robią pyszne desery

Maszyny do lodów, dzięki którym przygotujesz pyszne desery

Nie ma wątpliwości, że najchętniej wybieranym w okresie letnim przez nasze pociechy i ich rodziców smakołykiem są desery prosto z maszyny do lodów! Oczywiście nic w tym dziwnego! Za pewnie Ty też uwielbiasz pyszne i orzeźwiające lody! A może nie tylko uwielbiasz lody, ale także szukasz pomysłu na świetny biznes?

Obecnie jest tyle potencjalnych dróg sprzedaży lodów, że warto poczytać o tym biznesie. Każdy zna lody włoskie lub w gałkach. A od niedawna możemy jeść też lody tajskie, lecz Polacy wybierają jednak tradycyjne. Niewiele przedsiębiorstw w naszym kraju deklaruje pomoc w założeniu takiego biznesu, w związku z tym niezmiernie popularny jest leasing. To świetne rozwiązanie dla nowicjusza, kupującego pierwsze maszyny do lodów. Wydając niedużo środków finansowych leasing pozwala na nabycie profesjonalnego sprzętu i zdobycie wiedzy. Zapoznaj się z ofertą dobrej i cenionej na rynku firmy Arpol.

Desery lodowe wyśmienicie się przyjmują, mają wielu stałych fanów i oczywiście wielbią je nie tylko nasze pociechy. Dlatego, jeżeli myślisz o zmianie branży to pomyśl o stworzeniu własnego stoiska wyposażonego w maszyny do lodów. Jak już wiesz ogromną zaletą franczyzy czy leasingu jest to, że dostajemy najnowsze maszyny do lodów, a nie stare. Możemy też wybierać czy chcemy maszynę do lodów włoskich czy lodów amerykańskich.

Czym się kierować przy wyborze pierwszej maszyny do lodów?

Przy wyborze przedsiębiorstwa sprzedającego maszyny do lodów włoskich, ważne są opinie od użytkowników. Ale nie zapomnij o obsłudze serwisowej i aktualnej ofercie sprzedawcy i pamiętaj, że nie tylko koszt samego sprzętu jest ważny. Dlatego przed dokonaniem zakupu warto sprawdzić sprzedawcę maszyn do lodów. Usługa serwisowa i pomoc od sprzedawcy jest bez wątpienia pomocna. Dlaczego tyle o tym wspominam? A teraz pomyśl sobie, że jest sezon letni. Otworzyłeś budkę z lodami, przed budką stoi pokaźnych rozmiarów kolejka klientów i właśnie zepsuła się maleńka część w maszynie do lodów. W związku z tym, niezmiernie ważny jest sprawny serwis maszyn i taki też ma firma Arpol.

Czy duża jest marża na lodach?

Praca lodziarza jest ciężka, ale tylko przez część roku. Można sypać z rękawa zalety i minusy takiej pracy. Można założyć, że najgorszy czas pracy z maszynami do lodów przypada na letnie dni. Ale przecież wyjechać na urlop można też zimą, z czego oczywiście korzystają ludzie pracujący w tej branży. Czas włożonej pracy, to nie tylko godziny otwarcia ale także wiele godzin pracy przy zamawianiu produktów i przyrządzaniu masy lodowej. Jednak pamiętaj, że wszystkie te niedogodności rekompensuje duża marża i częste odwiedziny klientów w postaci dzieci. Na lody nigdy nie zabraknie chętnych, dlatego polecam Ci już dziś świetnego sprzedawcę maszyn do lodów jakim jest firma Arpol.