BELIMO

Portal ciekawostek i porad – moje spojrzenie na otaczający świat

Budowa i remontFinanseLifestyleTechnologie

Doskonały pellet Jelenia Góra

Szukasz najwyższej jakości węgla, pelletu lub drewna opałowego? Nasza oferta posiada różnorodny wybór najlepszej jakości paliw stałych. Bez względu na to czy będą one użytkowane przez Ciebie w celach domowych czy przemysłowych. Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych jak i dużych przedsiębiorstw. A dostawy z kategorii pellet Jelenia Góra realizujemy szybko i sprawnie. Sprawdź nasz skład węgla Jelenia Góra!

Skład węgla z dużym wyborem opału

Bezsprzecznie węgiel będący jednym z najbardziej popularnych paliw jest opałem ochoczo wybieranym przez Polaków. Ale wielu z nich sięga również po ekogroszek czy pellet. Nasz skład węgla Jelenia Góra proponuje wiele produktów w przystępnych cenach, w różnych ilościach i z dostawą do Twojego domu lub firmy.

Oferta naszego składu pozwoli na wyszukanie opału w wielu postaciach dostosowanych do większości kotłów dostępnych na rynku. Najwyższej jakości węgiel opałowy dostępny jest zarówno w formie drobnego miału węglowego, jak również kostki, orzecha lub ekogroszku.

Pellet Jelenia Góra, to bardzo popularny rodzaj opału

Oprócz paliwa stałego w formie węgla, posiadamy w ofercie również drewno opałowe w tym też pellet Jelenia Góra. Czym on właściwe jest?

Pellet jest granulatem wytworzonym z biomasy w procesie sprasowania różnego rodzaju odpadów drzewnych. Najczęściej są to odpady pochodzące np. z tartaków lub stolarni.

Wytwarzanie pelletu ma ekologiczny charakter bowiem nie wykorzystuje w tym celu całych drzew, a jedynie ich pozostałości wynikające z przemysłu rolnego lub leśnictwa. Tym samym wykorzystuje się odpady, które mogłyby się zmarnować. Wykorzystanie wszelkich ścinek pozostałych po obróbce drewna jest bardzo trafionym rozwiązaniem korzystnie wpływającym na nasz ekosystem.

Jeśli chciałbyś nabyć więcej informacji odnośnie węgla lub pelletu skontaktuj się z naszym składem opału, a udzielimy Ci wyczerpujących informacji. Jesteś zainteresowany naszą ofertą produktową? Odwiedź nasz punkt sprzedaży już dziś, serdecznie zapraszamy!