Dom starców Jelenia Góra dolnośląskie

Dom starców Jelenia Góra dolnośląskie

Chciałbyś poznać doskonałe miejsce na starość, gdzie zaopiekują się Tobą lub Twoimi bliskimi? Życzyłbyś sobie, aby wybrane miejsce znajdowało się w pięknych okolicznościach. Było zlokalizowane w woj. dolnośląskim, a obiekt był w stanie spełnić Twoje najśmielsze oczekiwania? Potrzebujesz kontaktu do domu starców Jelenia Góra? Świetnie, że tu trafiłeś, ponieważ znam takie miejsce!

Dom Seniora Dolnośląskie to znakomity wybór, który pozwoli zamieszkać w dogodnych warunkach i w ciepłej atmosferze. Mieszczący się niedaleko Jeleniej Góry, w górzystej lokalizacji, pełnej malowniczej przyrody i czarujących zakątków będzie wymarzonym miejscem. Ta miejscowość z pewnością pozytywnie zaskoczy nie tylko Ciebie.

Cudowny dom starców Jelenia Góra

Właściciele dokładają wszelkich starań, aby każdy mieszkaniec w domu starości był zaopiekowany oraz radosny. Niezależnie od rodzaju dolegliwości jakie posiadasz, z pełną radością zespół życzliwych osób pomoże w podstawowych czynnościach. Dlatego jest to idealne miejsce, aby znów żyć w spokoju oraz udzielać się towarzysko. Starość spędzona wśród równolatków da możliwość znów poczuć się szczęśliwie i niepowtarzalnie! Dom starców Jelenia Góra otacza uroczy ogród, gdzie opiekunowie stworzyli miejsce na grilla w słoneczne dni. W przeciwieństwie do innych tego rodzaju obiektów, właściciele postanowili o posiadaniu zwierząt i zarządzaniu mini zoo, w którym są baranki. Osoby starsze cenią sobie kontakt ze zwierzętami.

W domu starców niedaleko Jeleniej Góry seniorzy mają zagwarantowaną przede wszystkim codzienną opiekę rehabilitacyjną, dietetyczne jedzenie oraz zabiegi zdrowotne. Z pewnością wiele radości dają również spotkania towarzyskie oraz organizowane uroczystości jubileuszowe, w których udział biorą rodziny pensjonariuszy.

Dom seniora dolnośląskie

Park Seniora inaczej nazywany „Dom Seniora Dolnośląskie” jest w posiadaniu kilku specjalnie zaadoptowanych miejsc, które służą mieszkańcom domu. Są to klubokawiarnia oraz kącik spotkań. Oczywiście w tych punktach pensjonariusze mają dostęp do komputera oraz świeżych gazet, co sprzyja kameralnym spotkaniom w małym gronie. Ten dom opieki odpowiada na wszelkie potrzeby jego pensjonariuszy, dlatego organizowane są odwiedziny proboszcza pobliskiej parafii, a także gdy to niezbędne również psychiatry.

Personel bez przerwy szkoli się w opiece nad chorymi z otępieniem, ponieważ Park Seniora w Sosnówce chce spełniać najwyższe standardy opieki. Otępienie to choroba, która bez wątpienia wpływa na życie najbliższych osób chorego, z czym często sobie nie radzą.

Jeżeli marzy Ci się zorganizowanie pobytu bliskiej osoby, w tak wspaniałym obiekcie jakim jest Park Seniora. Poczytaj o nim na stronie internetowej lub odwiedź go w Sosnówce koło Jeleniej Góry.

Zobacz inny artykuł -> centrum brukarskie