BELIMO

Portal ciekawostek i porad – moje spojrzenie na otaczający świat

LifestyleUncategorized

Dom starców Jelenia Góra dolnośląskie

Dom starców Jelenia Góra dolnośląskie

Chciałbyś poznać doskonałe miejsce na starość, gdzie zaopiekują się Tobą lub Twoimi bliskimi? Życzyłbyś sobie, aby wybrane miejsce znajdowało się w pięknych okolicznościach. Było zlokalizowane w woj. dolnośląskim, a obiekt był w stanie spełnić Twoje najśmielsze oczekiwania? Potrzebujesz kontaktu do domu starców Jelenia Góra? Świetnie, że tu trafiłeś, ponieważ znam takie miejsce!

Dom Seniora Dolnośląskie to znakomity wybór, który pozwoli zamieszkać w dogodnych warunkach i w ciepłej atmosferze. Mieszczący się niedaleko Jeleniej Góry, w górzystej lokalizacji, pełnej malowniczej przyrody i czarujących zakątków będzie wymarzonym miejscem. Ta miejscowość z pewnością pozytywnie zaskoczy nie tylko Ciebie.

Cudowny dom starców Jelenia Góra

Właściciele dokładają wszelkich starań, aby każdy mieszkaniec w domu starości był zaopiekowany oraz radosny. Niezależnie od rodzaju dolegliwości jakie posiadasz, z pełną radością zespół życzliwych osób pomoże w podstawowych czynnościach. Dlatego jest to idealne miejsce, aby znów żyć w spokoju oraz udzielać się towarzysko. Starość spędzona wśród równolatków da możliwość znów poczuć się szczęśliwie i niepowtarzalnie! Dom starców Jelenia Góra otacza uroczy ogród, gdzie opiekunowie stworzyli miejsce na grilla w słoneczne dni. W przeciwieństwie do innych tego rodzaju obiektów, właściciele postanowili o posiadaniu zwierząt i zarządzaniu mini zoo, w którym są baranki. Osoby starsze cenią sobie kontakt ze zwierzętami.

W domu starców niedaleko Jeleniej Góry seniorzy mają zagwarantowaną przede wszystkim codzienną opiekę rehabilitacyjną, dietetyczne jedzenie oraz zabiegi zdrowotne. Z pewnością wiele radości dają również spotkania towarzyskie oraz organizowane uroczystości jubileuszowe, w których udział biorą rodziny pensjonariuszy.

Dom seniora dolnośląskie

Park Seniora inaczej nazywany „Dom Seniora Dolnośląskie” jest w posiadaniu kilku specjalnie zaadoptowanych miejsc, które służą mieszkańcom domu. Są to klubokawiarnia oraz kącik spotkań. Oczywiście w tych punktach pensjonariusze mają dostęp do komputera oraz świeżych gazet, co sprzyja kameralnym spotkaniom w małym gronie. Ten dom opieki odpowiada na wszelkie potrzeby jego pensjonariuszy, dlatego organizowane są odwiedziny proboszcza pobliskiej parafii, a także gdy to niezbędne również psychiatry.

Personel bez przerwy szkoli się w opiece nad chorymi z otępieniem, ponieważ Park Seniora w Sosnówce chce spełniać najwyższe standardy opieki. Otępienie to choroba, która bez wątpienia wpływa na życie najbliższych osób chorego, z czym często sobie nie radzą.

Jeżeli marzy Ci się zorganizowanie pobytu bliskiej osoby, w tak wspaniałym obiekcie jakim jest Park Seniora. Poczytaj o nim na stronie internetowej lub odwiedź go w Sosnówce koło Jeleniej Góry.

Zobacz inny artykuł -> centrum brukarskie