BELIMO

Portal ciekawostek i porad – moje spojrzenie na otaczający świat

Budowa i remontTechnologie

Blachy które wytrzymają wszystko

Jesteś w trakcie poszukiwania godnego zaufania przedsiębiorstwa sprzedającego blachy trudnościeralne oraz elementy do różnego rodzaju urządzeń? Dobrze trafiłeś! Nasza firma znajdująca się na rynku od wielu lat niezmiennie zachowuje niezrównaną jakość świadczonych usług. Nasza działalność gospodarcza funkcjonuje nieustannie już od roku 1990. W początkowej fazie rozwoju trudniła się w szkieletach stalowych budynków religijnych jak i fabryk o charakterze przemysłowym.

Z biegiem czasu obszar działania firmy zmienił kierunek między innymi na zakłady kopalni odkrywkowych oraz podziemnych, jak również na przemysł. Momentem przełomu dla firmy był rok 2006, kiedy to została nawiązana dwuletnia współpraca ze szwedzką Hutą SSAB. Zawiązanie w 2008 r. umowy partnerskiej między zakładami dało możliwość naszej firmie na pozostanie pierwszym w kraju członkiem HARDOX WEARPARTS.

Duże zainteresowanie docierające z wielu gałęzi przemysłowych na najlepszej jakości blachy trudnościeralne wpłynęło na działalność firmy znanej na dzień dzisiejszy ze sprzedaży i produkcji blach Hardox. Czym zatem wyróżniają się wspomniane blachy? Zdecydowanie stopem żelaza z węglem z którego są wyprodukowane. Stalą uznawaną za najbardziej odporną na świecie, która oprócz niskiego zużycia jest też podatnym podczas obróbki tworzywem. Rewelacyjnie poddaje się ona zarówno spawaniu jak i cięciu czy gięciu. Jedną z głównych i najważniejszych zalet produktów Hardox jest ich wytrzymałość.

Wysoka wytrzymałość to klucz do sukcesu

Wysoka trwałość, a co za tym idzie odporność na ścieranie, stanowi gwarancję znacznie dłuższej żywotności części urządzeń wykonanych z blachy. Wydłużona żywotność maszyny ma zaś wpływ na większą efektywność pracy. Skutecznie ograniczona ilość usterek nie przyczynia się do zahamowań w trakcie wykonywania prac służbowych. Mniejsza wadliwość to znów mniej niechcianych obciążeń finansowych wynikających z potrzeby naprawiania urządzeń. Są to tylko nieliczne zalety wynikające z posiadania elementów wykonanych z tak bezkonkurencyjnego materiału jakim jest stal trudnościeralna.

Na ten moment nasza oferta trafia do obszernej grupy odbiorców na terenie całego kraju.
Znajdują się w niej między innymi blachy Hardox 400, Hardox 450, Hardox 500, Hardox 550, Hardox 600, posiadające odpowiednio różne stopnie twardości stali. Poza tym oferta posiada także najbardziej trwałe blachy Hardox Extreme zaprojektowane do zadań specjalnych oraz blachy Hardox HiTemp zachowujące swoje właściwości w temperaturach 300-500°C.

Wyposażane w najlepsze produkty są między innymi kopalnie, kamieniołomy, a także gałęzie gospodarki związane z budową dróg oraz recyklingiem. Co więcej blachy trudnościeralne z powodzeniem stosowane są przez nas do wytwarzania lemieszy. Zarówno właściciele firm korzystający z urządzeń z lemieszami, jak i właściciele gospodarstw rolnych znajdą u nas najwyższej jakości części.

Nasze produkty w tym również lemiesze, to pełne poczucie bezpieczeństwa oraz pewność solidnie wypełnionych obowiązków bez zbędnych barier. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą produktową możesz odwiedzić nas w stacjonarnym punkcie sprzedażowym. Nasi wyspecjalizowani pracownicy z najlepszą dbałością pomogą podczas wyboru najlepszego produktu. Z kompletną ofertą można zapoznać się także na stronie internetowej naszej firmy do czego bardzo zachęcamy.